PONS Online Çevirmen

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.0 MB
  • Version 3.1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma PONS
PONS mobile uygulaması ile mobil cihazınızdan çeviri konusunda yardım alabilirsiniz.

İOS mobile cihazınızdan yabancı dil konusunda yardım alabilir ve kendinizi sağlıklı bir şekilde geliştirebilirsiniz. PONS mobile uygulaması ile aradığınız yabancı kavramı kolaylıkla bulabilirsiniz. Rahat ve hızlı bir giriş için uygulama üzerinden size kelime veya kelime grupları önerilir. Uygulama PONS sözlüklerinde bir arama sonucu bulamadığı takdirde, entegre metin çevirisi işleviyle uygun sonuç bulunur. 

Sözlük çevirinizin doğru telaffuzunu PONS uygulaması üzerinden dinleyerek kelimelere aşinalığınızı arttırabilir ve öğreniminizi kolaylaştırabilirsiniz. Büyütme işleviyle çeviriyi büyütebilir ve cihazınızda gösterebilirsiniz. Bu işlev özellikle seyahatler esnasında çok işinize yarar.

Sık sık aradığınız kavramları veya önemli kelimeleri favori listenize kaydedin, böylece bunları çevrimdışı kullanma imkanına da sahip olursunuz. Arama kaydında en son yaptığınız aramaları bulabilirsiniz. Çevirileri ara dosyaya kopyalayarak bunları diğer uygulamalarda da kullanabilirsiniz.

Uygulamanın sunduğu diğer yeni bir işlev ise çıkış diline geri çeviri işlevidir. Bu özellikler sizlere dil konusunda kolaylık sağlayacak özelliklerdir. Dilde kullanımı ve kullanım şekillerine ilişkin bilgiler size doğru çeviriyi bulmanızda yardımcı olur. 

 

Daha Fazla Göster
PONS Online Çevirmen indir
DİĞER SÜRÜMLER